Nabídka a ceny mých služeb

Při práci pro tebe se soustředím celostně na:

... v místě, kde žiješ, působíš, tvoříš - a prosperuješ.

A pokud neprosperuješ, pojďme se podívat na to, proč.

Provedu tě tím poznáním.

GEOMANTIE

- a s ní smírčí práce pro tebe a tvé místo -

Diagnostika PATOGENNÍCH ZÓN a jiných vlivů místa, kde žiješ, působíš a tvoříš

Chceš stavět a přemýšlíš, jak zorientovat dům, aby byl součástí místa?

Marodíš, živoříš, chřadneš, vnitřně skomíráš - a začínáš tušit, že je to třeba i vlivem místa, kde žiješ? Narušením či nepochopením jeho principů?

Neprosperuješ, krachuješ, vysychají ti zdroje - a začínáš vnímat, že vydatnost tvých zdrojů může mít přímou souvislost s vydatností pramenů v místě, kde podnikáš?

Děti ti doma z nepochopitelných důvodů brečí, psi vyjou, návštěvy nervózně utíkají, ty se taky kdovíčeho bojíš - a všichni dohromady se vyhýbáte podivným zákoutím tvého domu, kde se hromadí klumpy a haraburdí?

Hádáte se bez zjevné příčiny, váznou sousedské vztahy, vadnou květiny, umírají hospodářská zvířata, nedaří se plodinám, pukají stěny, padají obrazy ...?

No tak to jsi tady dobře. Protože žít se dá i jinak. V radosti, zdraví, hojnosti a prosperitě. Když znáš své místo - a především - sebe v jeho kontextu.

Práce s vlivy místa, kde žiješ, působíš a tvoříš


Jestliže jsme prostoupili diagnostikou patogenních zón a chceš řešit souvislosti, tak pojďme do akce.

Krok za krokem tě provedu usmířením zjištěných příčin, uklidněním duchů místa, vypořádáním historických i novodobých zátěží místa, pochopením souvislostí a vztahu mezi tebou a tvým místem, eliminací psychospirituálních / paranormálních jevů, pochopením sebesama, splynutím s tvým "Doma".

Protože i místo, kde žiješ, působíš a tvoříš je především o tobě a tvých vnitřních principech. O podvědomých nastaveních a rodových vzorcích, podle kterých sis své místo vybral/a ... a ty principy je dobře znát i měnit, pokud tě už omezují.

Harmonizace interiéru

Chceš si trochu pohrát s vitalitou svého domova? Rozhýbat ty správné toky, rozproudit stojaté energie, vyladit si syrový domov v prostor harmonie a radosti?

Navrhnu ti řešení pro vzájemný soulad - tebe a tvého místa.

Harmonizace exteriéru

Pokud nazrál čas ladit se i venku = vnímáš nějaký nesoulad mezi tebou, tvým domem, dvorem, zahradou, stájemi, hospodářskými objekty, přiléhajícími polnostmi, sousedstvím, krajem, lokalitou ... a už to chceš změnit ... tak šup do toho.

Navrhnu ti řešení pro vzájemný soulad - tebe a toho všeho v prostoru.

Balíček služeb dálkové geomantie

Zajímá tě všechno dohromady? Diagnostika patogenních zón i vlivů tvého místa na tebe, tvé zdraví, tvé vztahy a prosperitu, práce s vlivy místa, návrhy pro harmonizaci interiéru a exteriéru, případně i realizace opatření?

Nema problema. To je to nejlepší. To mě úplně na max baví, tím žiju, proto tady jsem.

Geomantka v akci

Když si se svěřenými úkoly z naší předchozí práce nevíš rady samostatně a potřebuješ vůdce - jistotu, pak klíďo dojedu, máchnu holí, přímo v terénu tě navedu, kam co přemístít, aby to tam žilo, provedu tě smírčími procesy, splynutím s místem, pověnuji tobě a tvému místu maximum možného pro nastolení rovnováhy, najdu spravedlivé rozřešení.

O tom je mé řemeslo, má síla, můj um, mé plynutí časem ... když přecvaknu z jemné ženy v Matku Zemi.

Diagnostika tvé životní pouti

Ano. I to umím a mohu. Navrhnout ti s mapou v ruce tvoji pouť (cestu), při které dojdeš uvědomění = najdeš uvnitř sebe odpovědi na konkrétní otázky/témata tvého života.

Cestovné z Čeladné a zpět

Mimo Beskydy cestuji šíleně nerada. Ale když si to žádá situace, zatnu zuby a jedu. Kvůli geomantii ano. Ale taky si to nechám zaplatit, no. To je jasné 🙂

Cestovné se nevztahuje na službu Geomantka v akci, kde máš moji cestu v ceně - a na vyjmenované obce va/lašských Beskyd.

GEOMANTIE

- zakázková výroba -

KÁMEN - průvodce z Beskyd

Sympaťák do dlaně nebo do kapsy. Parťák do ne/pohody. Drsňák, který si na nic nehraje. Říká přesně tolik, kolik potřebuješ znát … a to jen tehdy, když si o to řekneš.

Prostě ... šutr se srdcem z Beskyd, žádný průvodce pro padavky.

Vyhledaný tobě na míru. Doprovozený obrazem, který pro tebe v jeho struktuře vidím ... a poselstvím, které mi pro tebe sdělí.

Harmonizační KÁMEN z Beskyd

Sympatický energetický zářič na stůl, na okno, na zem, na polici ... kdekoli je třeba rozhýbat či usměrnit energie.

Ve velikosti obvyklého orgonitu, doprovozený obrazem, který pro tebe v jeho struktuře vidím.

Tichý parťák se silami archetypu.

Smírčí KÁMEN z Beskyd

Vědomý harmonizační kámen do místa, kde došlo ke krveprolití nebo jiné marnotratnosti s následkem nesmířené ztráty na životě člověka, zvířete nebo stromu.

Tvůj vědomý dar Matce Zemi - ke smíru v místě, kde žiješ, působíš a tvoříš. Protože tam dozajista nejsi náhodou 😉

KÁMEN - strážce z Beskyd

Velikán tělem i Duchem.

Strážce rodinné pohody, nositel hodnot a tradic, uvědomění předků, kořenů, archetypu.

Je ztělesněnín zemské síly, slovanské moudrosti, společného vědomí, času, prapůvodu.

Tichý průvodce, mocný strážce, zářič - usměrňovač do venkovních prostor.

Silový náramek z Beskyd
- vinutý tobě na míru

Nekonečný zdroj informací, parťák do ne/pohody.
Pracuje. Když pracuješ ty.

Poutníček z Beskyd
- zhotovený tobě na míru

Tichý leč vědomý průvodce na tvé pouti.
Vede tě. Když jsi zticha. Mluví. Když nasloucháš.

ANDĚLSKÁ POŠTA

- a s ní diagnostika příčin skrze automatickou kresbu, mandaly a obrazy -

Přátelé drazí,

KONČÍM individuální práci skrze automatickou kresbu a energetické obrazy.

Z energoinformačního pole chci letos číst už jen těm z vás, kdo si u mě máte vyzvednout přímo adresné informace skrze své osobní ENERGETICKÉ OBRAZY.

Každý můj obraz je totiž někomu zcela autenticky adresován. Vím to už když ho maluji. A stejně tak vím, že se letos završil počet obrazů, které jsem tu měla vymalovat. Završil se tak i počet klientů, pro které chci pracovat. Nové klienty (to znamená klienty bez hotového obrazu) na individuální diagnostiku příčin a čtení z energoinformačního pole již přijímat nebudu. Cítím, že se naplnil čas i objem informací, které jsem měla skrze svou práci takto širší veřejnosti přinést.

 
Jsi to ty, kdo si jdeš pro přímo adresné informace?
Poznáš ho jednoduše. Prostě koukneš – a budeš vědět.

💗🌿💗 JINAK UŽ SAMI ZA SEBE. PRACUJTE SAMOSTATNĚ. VŠE PODSTATNÉ VÍTE, STAČÍ SI JEN VĚŘIT A SVOBODNĚ TO SVÉ ŽÍT 💗🌿💗

💗💗💗

Nabídka informací z ENERGETICKÝCH OBRAZŮ samozřejmě zůstává pro ten účel nadále svobodně přístupná všem, kdo chtějí či potřebují.
Galerii se dokonce chystám ještě i rozšířit, a to o zvukobrazy s výkladem. A připravuji výkladové karty. Takže – máme se na co těšit …🌞

 

💗 Uvolňuji OBRAZY ANDĚLSKÉ POŠTY do prodeje 💗