Baru-Aru

Jiří se u zmrzlinového okénka zamyslel nad kombinací čísel 123. A oprávněně. Ať jsme se totiž na váhu jeho zrmzky nebo výslednou sumu podívali jakkoli, ta číselná kombinace byla do očí bijící. A tak jsme přes okénko prohodili pár slov o andělských číslech … a už to zase letí éterem.

Zmínil se, že ho neustále provází číslo 156. Tak jdeme na to. Jupíííí 🙂

Snad jeho čísla přinesou užitek i tobě.
Ale bacha – jsou to jen čísla … a jejich pythagorijský rozměr. Je v tom berlička. Nápověda. Motiv. Není to dogma. To je ti snad jasné 😉

Poselství nejen pro Jiřího

123

Zjednoduš si svůj život. Zbav se všeho, co ti ubírá energii, čas nebo finance – zvláště pak všeho, co tě odvádí od tvého životního poslání. Nanebevzatí mistři ti s tímto zjednodušením pomáhají.

No a tak mi to nedalo – bo já 🙂 – a vytáhla jsem karty, abych se zeptala, kteří Nanebevzatí mistři jsou v případě tohoto poselství ve hře – a jaký nám k číslům posílají doprovodný vzkaz … čeho se situace týká.

Použila jsem samozřejmě karty “Nanebevzatí mistři” od Doreen Virtue … když i v číslech jedeme na její vlně.
Nemusela jsem dělat ani ňáký abrakadabra. Prostě jsem vzala du ruky balíček … a tyhle čtyři karty mi z něj vypadly na zem.

Zde je výsledek – v pořadí:

Priority
-
Král Šalamoun

Obrázek této karty jsem nenašla a jsem líná ji vyfotit a převést do kompu 🙂 🙂 🙂

Texty sem nebudu složitě opisovat. Dá se to asi někde najít. A úplně nejlepší je mít ty karty doma 😉
V každém případě je ale jasné, že cesta zjednodušení “123” vede v této posloupnosti … a to první, co ti v té souvislosti přišlo na mysl … je správný krok vpřed.

156

Všechny tvé materiální potřeby budou uspokojeny, pokud učiníš lidské kroky nutné k započetí změn, ke kterým jsi veden/a. Udržuj své myšlenky o těchto změnách pozitivní.

Poselství jsem přepsala z knihy Andělská čísla od Doreen Virtue a Lynnette Brown,
publikované nakladatelstvím Synergie v roce 2006 … s překlady Moniky Kittové.

Doporučuji :-*

S láskou a úctou načetla

BaRu-Aru *Amarelis
… kde “Aru” je “Aurora” … zlatý anděl … a proto tohle dělám 🙂 🙂 🙂