O mně a mé tvorbě

Jsem BaRu-Aru, geomantka z Beskyd, vědomá, praktická žena se smyslem pro celek. Provedu tě poznáním, pochopením a spravedlivým usmířením vztahu mezi tebou a místem, kde žiješ, pracuješ a tvoříš.

 

Někdy radostná,
někdy smutná,
někdy neúspěšná,
jindy úspěšná – jako každý.

Jako ty.

Jiná jen tím, že jako geomantka slyším, o čem MLUVÍ ZEMĚ, vidím energii, která jí protéká. A proto s holí v ruce procházím krajinou a uvolňuji její blokády – nedbaje o to, co si při náhodném setkání se mnou v tom okamžiku můžeš myslet … a asi i myslíš 🙂 🙂

Jen málokdy mi v horách řekneš „ahoj“. Míjíš mě a říkáš „dobrý den“. A já to beru.

Jsem solitér s citem pro celek, systém a řád, jehož jsem součástí i spolu-tvůrkyní.

Potřebuji … a tedy také respektuji … samotu, ticho a klid.

Pro tebe dokážu třeba zdiagnostikovat patogenní zóny, a to prostě jen tím, že se na dálku naladím na místo, které tě zajímá.

Není to ňáký abrakadabra – jsem přeci pevnou součástí Země.

A tak spolu můžeme takhle jednoduše a na dálku pochopit a hlavně uzdravit marnostratnosti, kterými je tvé místo ovlivněno. Protože marnotratnost … to je pojem silný činem i následky.

Pro sebe z toho mám odměnu. A taky vědomí užitku – užitku pro tebe, skrze tebe pro společnost a skrze společnost pro krajinu. A i naopak. Skrze tebe pro krajinu a skrze krajinu pro společnost. A tím vším pro mě. A to mi přijde cool.

Mým domovem je Čeladná v Beskydech. Tady jsem našla “své kopce” a ony mi pomohly najít mě.

Ve svazích svých kopců pracuji, odpočívám a sbírám materiál pro silové náramky a energetické zářiče z Beskyd.

Beskydy opouštím jen výjimečně.

Pracovně nejsilnějším obdobím je pro mě podzim a zima. Na jaře pracuji hodně pro les a v létě ze mě vykřeše sem tam něco jen opravdový šťastlivec a urputník. Ale dá se 🙂 🙂

Mým klíčovým smyslem je SLUCH. Proto se ti málokdy dívám přímo do očí. Jednak jsou tam informace, které třeba ani nechci hned vědět – a pak taky – potřebuji slyšet a naslouchat. A uši jsou na boku. Podle kmitání tvého hlasu je mi totiž jasné leccos. Sluch je zkrátka smysl, podle kterého se orientuji v prostoru a v pravdě.

Mým jazykem jsou BARVY. Jako autistka je vnímám pořád a všude. Třeba i v tónech. A trvalo mi dlouho, než jsem pochopila, že ostatní to tak nemají.

Ty řekneš AB-xyz a já vidím barvu. Popisuješ, co tě trápí, a mně už se v hlavě objevuje barevný obraz příčin a také tvarů, barev a symbolů, které ti napomohou příčinu uzdravit. Celý ten výjev ti pak dokážu vymalovat. Ty získáš energetický obraz přesně sobě na míru, který ti bude jako lucerna svítit na tvé další cestě k sebepoznání. Já získám peníze pro život a realizaci své vize.

Troufnu si s tebou i na problémy, které se ti zdají neřešitelné. Mám na to dobrý trénink. Za prvních 35 let svého života jsem si sama prošla škálou silných NE-MOCÍ těla i ducha, a skrze tyto nemoci hledáním svého poslání, svého místa ve společnosti a v systému naší doby.

35 let jsem balancovala na hranici mezi životem a smrtí… až jsem se po ní naučila chodit … a pevně se rozhodla pro ŽIVOT. Texty, které zachycují mou cestu k životu, moji základní filosofii a vše, co mi pomohlo vyzdravit se z rakoviny krve, najdeš na blogu andělské pošty – tedy v útrobách mého původního webíku, kam vede tento link: AndělskáPošta.cz

Následující čas už chci jen úspěšně žít a spolu-tvořit, abych jednou, až bude ten správný okamžik, mohla uskutečnit svou VIZI.

Cítím totiž, jak málo si ještě pořád vážíme míst, kde je krajina zdrojem skutečného života. A záleží mi na tom, aby tato místa nezmizela, abychom zbytečně nezastavěli všechnu ornou půdu a abychom naši zem neproměnili v suchou poušť.

Trend doby nezměním. Svou prací ale můžu posunout vnímání lidí, jako jsi ty.

Díky prostředkům, které získám svou tvůrčí činností a prací pro lidičky podobného ladění, chci vykupovat staré nefunkční průmyslové a zemědělské areály a revitalizovat je na permakulturní krajinu s vysokou schopností zadržovat a smysluplně využívat vodu. Revitalizovat je na znovu přirozeně živá místa. Na místa vzájemného prospěchu a užitku. Protože užitek pro krajinu = užitek pro nás.

Napomoct mi v tom můžeš přímo i TY – třeba tím, že si ode mě objednáš některou ze služeb, které ti nabízím. A na to se těším. Tak do toho 😉

 

S láskou a úctou
BaRu-Aru *Amarelis