Baru-Aru

V prvních dnech roku mě upoutala tato čísla: 41 – 131 – 141 – 311 – 1401 – 1942.

Poselství jsem si k nim vyhledala – tak jako vždy – v knize Andělská čísla od Doreen Virtue a ráda je posílám dál 🙂 🙂 S mými úpravami pro 4ciferná čísla.

41

Andělé říkají: “Sleduj své myšlenky a mysli pouze na lásku a úspěch. Takto bude v tvém životě pouze láska a úspěch.” Andělé jsou připraveni ti ve volbě pozitivních myšlenek pomoci, když je zavoláš o pomoc.

131

Nanebevzatí mistř, zvláště pak bohyně, jsou připraveni ti pomoci. Komunikují s tebou prostřednictvím myšlenek a nápadů.

Tak jsem se skrze karty z balíčku “Nanebevzatí mistři” od Doreen Virtue zeptala, kteří mistři / které bohyně to jsou … a co nám vzkazují. Tedy:
Pallas Athena: Skoncuj s dramaty.
Avalókitéšvara: Podívej se na věc očima druhého.

141

Soustřeď se v myšlenkách a záměrech na spojení s anděly. Nemusíš se do tohoto procesu nutit, jenom se uvolni a dýchej.

I tady jsem se doptala karet – mám dneska u psaní toho článku nějakou hravou 🙂 Zaujal mě nápad vzít do ruky balíček “Andělské karty” od Doreen Virtue, bo jsem zrovna tyhle nevytáhla už ani nepamatuji … a narodilo se poselství:
Duchovní růst: Nacházíte se v období výrazného duchovního růstu. Radujte se z tohoto procesu.
Meditace:
Právě teď je pro vás velice důležitá meditace. Meditujte často a tadujte se z toho.
Božské načasování: Věnujte pozornost dveřím, které se vám právě teď otevírají a zavírají. Projděte dveřmi, jež jsou otevřené, a učte se od dveří, které se zavřely.
Uzdravení:
Situace, která vám dělá starosti, se napravuje. Máte od přírody dar uzdravovat a vaše léčivé myšlenky se již konkrétně projevily.
Pravé já
: Vaše pravé Já – zářící, silné, úspěšné a inteligentní – nyní vysvítá na povrch. dovolte svému pravému Já, ať se zviditelní i pro druhé, protože tím povznesete a inspirujete i je.

311

Nanebevzatí mistři ti pomáhají a naléhají, ať se soustředíš na tvorbu a zhmotňování na nejvyšší úrovni světla a lásky. Vyvaruj se závislého chování, neboť ti znemožňuje tvořit.

Tak jako v případě čísla 131 – doptala jsem se karet:
Avalókitéšvara: Podívej se na věc očima druhého.
Kršna: Najdi požehnání v současné situaci
.

1401

Bůh a andělé ti pomáhají udržovat si pozitivní myšlenky a záměry. Odevzdej jim všechny obavy a negativitu, zaměř se na lásku. Věnuj nějaký čas klidnému rozjímání a meditaci a obracej se na nebe o radu.

No a protože u psaní toho článku piju černý čaj a celkově jsem v tomto období taková … zemitá … tak jsem požádala o radu anděle krystalů (ze stejnojmenného balíčku karet od Doreen Virtue). Vznešené, ovšem zemské. Na konkrétní otázku se mi dostalo konkrétní odpovědi:
Rubelit… Vášeň a smysl … Vaše nadšení vám dává energii a motivaci pracovat na smysluplném projektu, který je drahý vašemu srdci.

1942

Soustřeď se na to, abys pomáhal/a sobě i druhým vést zdravější a klidnější život. V tom je nyní tvé božské životní poslání. Jestliže potřebuješ, popros anděle, aby zvýšili úroveň tvé víry v sebe sama – a v toto božské načasování.


Ostatní – mnou dosud publikovaná čísla – najdete zde:

Kéž vás můj dnešní článek obohatí, přinese vám radost a užitek. Tak jako je mně přináší mzda, kterou mi za tuto práci veřejného užitku vyplácíte. A já vám za to děkuji.

https://www.baru-aru.cz/produkt/radost-za-radost-aneb-libovolna-odmena-za-mou-vseobecnou-praci-ze-ktere-i-ty-cerpas-svuj-uzitek/

S láskou a úctou

BaRu-Aru
geomantka z Beskyd