Baru-Aru

František Hlavatý, podlahářské práce Děčín a okolí
Tak tohoto řemeslníka vřele doporučuji. Spolehlivost, rychlost, kvalita, samostatnost, co slíbí, to dodrží - a ve smluveném termínu. A to je teda u řemeslníků dnešní doby vzácnost.
BaRu-Aru
Spokojená klientka
napsáno 07.05.2021
Hanka, Natubea.cz V březnu letošního roku jsem se zúčastnila kurzu Živé vlasy plné přírodní krásy. Pořádala ho profesionální kadeřnice Hanka z Natubea.cz. Dozvěděla jsem se a ráda na sobě ozkoušela velmi zajímavé tipy v přírodní péči o vlasy. Jsem ta, která si myje vlasy v řece, bez šampónu ... a tak mi doporučení na obohacení péče o vlasy medem, vajíčky nebo gelem ze lněných semínek přišlo vhod. Pro řeku v pohodě, pro mě taky. A fakt to funguje. Je to teda trochu náročné na opakování procesu, aby byl účinný, takže mi už při třetím oplachu z pěti nejednou málem upadla hlava mrazem ... ale to nemá tolik společného s kurzem, jako s mým naturelem a podmínkami, ve kterých žiji. Kurz jako takový byl nabušený informacemi, naprosto neosobní, však velmi - vskutku velmi - profesionální. Když jsem teď po dlouhé době přijela k rodičům na návštěvu, mamka řekla: ty vlasy máš teď moc hezké. Hanku jako odbornici mohu vřele doporučit všem, koho tato tématika zajímá. Je jasné, že tomu, co dělá a propaguje, vskutku rozumí. www.natubea.cz
info@natubea.cz
+420 606 227 588 S láskou Barbora
BaRu-Aru
Spokojená klientka
napsáno 07.05.2021
Adéla Sen.
Koučka a mentorka s vášní pro byznys a šamanismus.


S velikou láskou se dělím o hluboké poznání, kterého se mi dostalo díky Master Mindu s Adélou Sen. Aneb: reference v příběhu skrytá.
---
Adéla je mou mnohaletou přítelkyní. Zažily jsme spolu nejeden exkurz do našeho nitra. A mám to životní štěstí, že se mi stala na konkrétních cestách poznání jistou průvodkyní. Nikdy mě nenechala uhnout a sejít z cesty. V ničem mi nemaže med kolem pusy. Je úderná a nekompromisní. Věci nazývá pravými jmény. A toho si na ní obrovsky cením. Tak jako citu, empatie, porozumění a ženskosti ... prostě celého komplexu, který pro mě Adéla Sen a její projekt Probuzena představuje.

Podnikám od roku 2016. Více či méně úspěšně. Jak kdy. Snažím se. Citem. Obor mého podnikání mi pomohl dojít vlastního uzdravení a začal pro mě od toho okamžiku pomalu ztrácet jiskru. A s tím jsem chtěla zabojovat. Nepustit ze svých rukou něco, čemu sama tolik věřím.

V letošním roce jsem se díky existenci Adéliny mentorské byznys skupiny pustila do asi nejodvážnějšího kroku svého podnikání. Investičně jsem se osmělila a v duchu své osobní vize nastoupila pod Adéliným supervizorstvím cestu (cíle)vědomého byznysu. Smyslem bylo lépe uchopit a dále rozvíjet to, v čem jsem prostě přirozeně dobrá. Tvůrčí geomantii.

Tříměsíční Business Master Mind, který jsem pod její taktovkou společně s dalšími ženami - více či méně začínajícími podnikatelkami - prošla, mě obohatil obrovským rozměrem poznání. Profesně i osobně. Velmi účinně jsem upravila portfolio a ceny svých služeb, rozběhla nový webík, udělala si reklamu na auto atd. ... jen toho cílového klienta v jeho hloubce a podstatě nějak ne a ne poznat, najít, odhalit, definovat, oslovit ... Proč asi, že?

Možná nebudete věřit, že zcela překvapivým výstupem Adéliny naprosto profesionální péče o mé podnikatelské uvědomění - je uvědomění zcela opačné ... až do té doby neprojevené. A to sice, že: ten cílový klient mého snažení, pro kterého ... a taky skrze kterého ... se chci podnikavě a úspěšně projevovat navenek ... je ve skutečnosti jen a pouze můj Muž. A že jediný podnik mého života, který chci skutečně rozvíjet, je zdravá, šťastná a plnohodnotně funkční rodina. A že vše ostatní, je prostě jen blamáž. Sebe i druhých.

A tak jsem - i když trochu oklikou - poznala skrze mastermind hlubiny své vynalézavé (podnikavé) vnitřní útěkářky, chytla ji za vlasy a v okamžik "O" učinila zásadní volbu svého života. Života obyčejně něžné, podnikavě pečující Ženy.

Jakkoli zcela vzdáleno od původního záměru - ta investice mi za takové odhalení safra stála. Pomohla mi shodit masku a přerodit se z podnikatelky v Podnikající Ženu.

A ta reklama na autě? A nový webík? Daly mi to nejvíc. Příležitost.

Zbývá tedy ještě chvilku cílevědomě pracovat, abych mohla uvést celý tento objevený podnik svého života do chodu. A na to - coby absolventka mastermindu - prostě a jednoduše ... mám.

A děkuji ti za to, Adél. Protože vytáhnout tuhle obyčejnou a umně hluboko skrytou potřebu na povrch, to je v mém případě dnes už o hodně velkých kvalitách velmi uvědomělého průvodce.

Adéla Sen
https://www.probuzena.cz/
info@probuzena.cz
+420 603 823 496
BaRu-Aru
Spokojená klientka
napsáno 27.09.2020
Obaly Pítr ... Frenštát pod Radhoštěm.
Prostě super obchod.


Malý, šikovně zásobený, bezva majitelé, kteří nejsou skoupí na radu. De facto se mi díky nim i to náročné balení obrazů začíná už stávat zábavou.

Obalypítr.cz
Horní 120
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
tlf. 556 830 201

BaRu-Aru
Spokojená zákaznice
napsáno 24.07.2020