Baru-Aru

Nespoutaná síla, životadárné jaro

NĚCO SE CHYSTÁ: rozbíhám – ano, v této době – obchůdek. Normální kamenný obchůdek.

Podpoříte můj záměr symbolickým nákupem naší divoké horské vody? Pro vás = RADOST z čisté mňamkovní vody, pro mě = RADOST, že můžu rozvíjet to, co mi dává obrovský smysl 💗🌞💗

aMájA … tak se můj obchůdek jmenuje.

Bude to zenový řemeslný obchůdek místních radostí tady u nás na Čeladné.

Chci v něm pod jednou střechou nabízet všechny tvůrčí radosti svých sousedů i sebe sama a rozvinout se postupně v centrum rozvoje lokální ekonomiky. Mám záměr být leaderkou tohoto tématu a nositelkou beskydského folkloru tady u nás.

Chci poukazovat na tradici a kvalitu ruční práce, chci pobízet své sousedy k nákupu kvality a motivovat je ke vzájemnému seznámení a sdílení.

Chci vytvořit prostor k tomu, aby ten, kdo chce, měl odbytiště na svou práci – a aby ten, kdo hledá “to naše” – kvalitu ze srdce Beskyd – pro ni prostě měl kam zajít.

Chci zacílit na oblast Čeladné, Kunčic, Ostravice a Pstruží. Ať už to jsou dobroty domácí výroby, výrobky i výpěstky místních prvovýrobců či řemeslné výrobky z domácích dílniček … všemu tomu chci vtisknout život v oběhu. Dáš tomu ten život se mnou?

Jestli jo, tak divoce zkušební symbolický příspěvek na rozvoj záměru je 468 Kč.

Za to dostaneš 1 až 4 lahve naší horské pramenité vody ve skle a vědomí, že:

150 Kč si dám do kasičky pro rozkvět aMáji 18 Kč věnuji pro radost řece … to je totiž taková naše společná hra lásky 💗150 Kč je na úplně symbolické pokrytí mé práce a času, co vložím do cesty tobě pro vodu, do zabalení a do cesty na poštu – lahve nejsou v ceně, ty vracíš

150 Kč je poštovné


Co můžeš očekávat:

Úplně domácky nabíranou a balenou vodu do skleněných lahví se širokým hrdlem, zabalenou tak nejlépe, jak to půjde, aby se nerozbila.

Ochranitelský kamínek.

Vodu výbornou – živou – ničím neupravenou.

Co – prosím – opravdu neočekávej:

Profi designové lahve; atesty a rozbory vody – bo je prostě taková, jakou já sama roky piju, dělá mi radost – a přesně o tuhle radost se s tebou ráda podělím; nějaké reklamace, pokud balík cestou někdo křachne … prostě tyhle kvality profi dodavatelů ne no 🙏💗🌞🌿

Já ti chci jen zprostředkovat to nejlepší od nás, nabídnout ti to nejvíc, co sama můžu, v úplné obyčejnosti toho nápadu – a rozvíjet díky tvému zájmu a společnému naladění svůj záměr.

Proč pít divokou / živou / pramenitou vodu: o tom pojednává nejeden můj energetický obraz v galerii na www.baru-aru.cz i video v mé FB skupině Geomantka z Beskyd.

Ve zkratce řečeno: Jaká voda, takoví my. Divoká, nespoutaná, živá – taková je ta naše beskydská.

Vodička je v e-shopu

S velikou láskou i úctou k našim zdrojům

BaRu-Aru *AmarelisGeomantka z Beskyd 🥛

💧