Baru-Aru

Harmonizační obraz BaRu-Aru pro všechny, kteří se nebojí – anebo potřebují – brát život jako hru. Rozvíjí smysl pro humor, hravost, radost, spontánnost, lehkost bytí, vztah k životu v jeho esenciální podstatě.

Nevím, jestli jste někdy viděli krotitele divokých koní při práci. Jejich největší síla překvapivě nespočívá v jejich svalech, ale naopak v jejich jemnosti. K divokému koni jsou nejprve něžní a potom odejdou. V devíti případech z deseti je divoký kůň následuje.

Spousta z nás se snaží držet kontrolu nad svým životem v rukou tak pevně, až se jim dlaně kroutí v křeči. Jako by mohli silou vlastní paže zkrotit divokého koně. Přitom je to holý nesmysl.

Každý skutečný vládce potřebuje volné ruce. Teprve tehdy může plně jednat a tvořit. Harmonizační obraz BaRu-Aru otevírá náruč životu v radosti z maličkostí. Napovídá, jak se naladit na vlnu vyspělé hravosti a jak nechat věci plynout; v důvěře pustit kontrolu, a přitom nepropadnout lehkomyslnosti. A výsledek? Život čilejší, šťastnější, živější a úspěšnější.

https://andelskaposta.cz/produkt/03-24-2020-kralovniny-trampoty/