Baru-Aru

A o léčivém účinku soukromého fotomodelingu

Vybraly jsme pro vás článek z webu Andělské poštypůvodně publikován dne 10.7.2019 na www.andelskaposta.cz

Milé ženy … víte, kdo je to Moletka?

Já to nevěděla. Dokud jsem nepoznala Žanetu. Moletku.

Žaneta je velice zajímavá žena, modelka české oděvní firmy Molet.cz, která šije ženské oděvy v nadměrných velikostech. Tedy XXXL a víc.

Moletka je totiž žena plných tvarů.

A to tak plných, že nevíte samými rozpaky, kam koukat, jak si to říká o pozornost.

A já si při setkání s nějakou takovou ženou mnohokrát uvědomila, kolik krásy a půvabu v ní je. Přestože k vlastním kilům jsem s takovým zalíbením nikdy nehleděla, u moletky to vnímám jinak. A u Žanety mi došlo, proč.

Moletka totiž umí své tělo nosit. Je to její šperk a klenot.

A v tom je ten podstatný rozdíl.

Je to fakt hodně znát … když se žena přijímá přesně takovou, jaká je. Kila nekila.

V tom se teda máme většinou ještě dost co učit, dámy.


A já vím, jak s tím začít … kdybyste některá nevěděla …

Před objektivem profesionálního fotografa !

Osobní zkušenost.

Já si tento zážitek dopřála ke 30. narozeninám. V době, kdy jsem byla velmi nemocná, bez špetky sebevědomí, schovaná do šedo-černých barev, jen sem tam modrá. A dodnes z toho zážitku těžím.

Kolik půvabu jsem v sobě objevila … jak jsem poprvé uviděla svou vnější krásu… a skrze tu vnější teprve i tu vnitřní … jak jsem skrze ty fotografie začala chápat, kdo vlastně jsem … to je slovy nepopsatelný zážitek. Obohacený tím, že se mi půl dne věnovala kosmetička, kadeřnice, vizážistka … no a hlavně hodně dobrá fotografka … s citem pro věc.

Myslím si, že přesně tohle by měla prožít každá žena. 

Aby se setkala sama se sebou i jinak než jen před domácím zrcadlem, v meditaci nebo při konstelacích. Aby ztratila ostych a zábrany a přišla na to, jak krásná ve skutečnosti je.

Považuji to (po osobním prožitku) za hodně klíčový okamžik svého života. Od té doby například už vůbec neřeším, jak vlastně vypadám. Protože jsem prostě pořád hezká.

Měla jsem to štěstí být fotomodelkou před objektivem Aleny Borlové. Neměnila bych.

Takže … ať jsi moletka, chrtounka, nebo prostě jen obyčejná holka z masa a kostí, která si za to stojí … investuj do zážitkového focení. Ten peníz se ti vrátí milionkrát. Jinak.

S láskou a úctou

BaRu-Aru *Amarelis