Baru-Aru

Rok se s rokem sešel a na dveře mi opět zabušilo téma VLASY. Kamarádka, kolegyňka a byznys koučka Adéla Sen mě totiž včera vyzvala – tak jako další členky své FB skupiny “Úspěšné ženy” – o případovou studii k naší práci. Docela se mi to šiklo, bo jsem zrovna přemýšela, čím Vás dnes v souladu se svým redakčním plánem obohatím.

Snad se tak tedy stane. Přeji Vám příjemné počtení :-*

Sama sobě případem 🙂
Téma: “VLASY”

VLASY: Co se skrývá za jejich vypadáváním a řídnutím.

O čem tenhle příspěvek je:

V textu najdeš ve zkrácené verzi můj vlastni příběh, harmonizační obraz, odkaz na jeho poselství, výňatek z pracovních poznání i odkaz na dvoudílný seriál odborných článků, které jsem k tématu publikovala.

S lidmi – respektive s přáteli, které jsem tématem provedla a o kterých články jsou, jsem samozřejmě v kontaktu – a vlasy rostou i sílí. Tak jako moje.


Neodolatelná

Odolávala jsem si dlouho. Naštěstí ale marně a téma “Vlasy” se mi komplet promítlo do osobní vize loňského rou – a nejspíš ještě i promítně do vize toho letošního, kterou si dnes postavím. Motto: “Přivítejte trend zářivě hnědých vlasů“.

Transplantovat nebo nechat žít ?

Životní okolnosti mě provedly ztrátou bohaté princeznovské kštice. Ve třiceti jsem dokonce i uvažovala o transplantaci, na kterou se mi složili rodinní blízcí a přátelé. Tu odvahu jsem nenašla a peníze investovala do vzdělání a sebe-rozvoje. A dnes? Vlasy zase rostou. A především: sílí.

Čím? Jak?
Prostě jen účinnou pozorností zkušené (sebe)terapeutky. Cíle-vědomou prací nejen se svými vlasy, ale i se svými vnitřními traumaty. Koneckonců, jsem přeci geomantka a někdejší terapeutka v oblasti epigenetiky se specializací na dědičnost traumat.

Navnímala jsem příčiny, postavila si konstelaci, vymalovala obraz, se kterým pro obecnou i svoji potřebu dále pracuji. Oslovila jsem odborníky v péči o vnější kondici vlasů, abych nakonec zjistila, že sama sobě jsem tím největším odborníkem, a začala se tak chápat.

Joj ! Já mám hnědé vlasy ?!

Poprvé ve svém životě jsem tak například uviděla, že mám vlasy hnědé. Nikoli černé, jak jsem si vždycky myslela. Ano, i tak hluboké může být celoživotní přesvědčení z odmítnutí. Vyrvat jej ze spárů vlastní sedmihlavé saně, to dá práci. Ale povedlo se.

Dnes, když se dívám do zrcadla, říkám si: “Jo. Mám krásné silné bohaté TMAVĚ HNĚDÉ vlasy.” A co víc: vím, že je to teprve začátek. Vidím v nich tu sílu. Za poslední 4 měsíce totiž nerostou do délky, ale do tloušťky. A to je bájo. Protože …

O čem vlastně jsou … ty … VLASY?

O životní síle a osobní moci. Přestala jsem si ji odpírat.


A jak ty? Kudy se za svými vlasy vydáš?

Cesta obrazová:

  • Zavede tě do mojí galerie, kde si můžeš k tématu navnímat harmonizační obraz, pročíst verše, zjistit témata, která s vlasy a obrazem přímo souvisí – a kterými tě tedy pohled do obrazu může provést – tak jako naše další spolupráce.
  • Obraz si můžeš koupit a nemusíš. Informace jsou ti v galerii k dispozici tak jak tak. Ráda ti je nabízím pro obohacení a radost z poznání.
  • Z galerie se můžeš prokliknout k textům, které jsem k tématu Vlasy publikovala.

Výňatek z informací v galerii:

Obraz je vhodný pro ty, kterým padají a řídnou vlasy; pro ty, kteří plešatí; pro ty kteří utrpěli ztrátu vlasů (z jakéhokoliv důvodu).

Provází tématy:

  • vlasy
  • vousy
  • životní síla
  • osobní moc
  • rovnováha mužského a ženského principu v nás
https://www.baru-aru.cz/produkt/baru-aru-ap-obrazy-vlasy/

Cesta čtivá:

  • Zavede tě do příběhů, které jsme prožili s účastníky tématických konstelací v lednu loňského roku.
  • Provede tě poznáním souvislostí – a dost možná i mnohými aha momenty.

Úryvek z úvodního textu:

Obecné poznatky k tématu Vlasy

Co mě u obou konstealcí zaujalo je, že vlasy mají přímou příčinnou souvislost se žaludkem. Dvě konstelace, dva žaludky. Z hlediska energetiky jde o oblast třetí čakry – sebehodnoty, mužského principu.

Dále mě zaujalo, že ztráta vlasů je o upozadění mužského principu. Člověk by to čekal naopak. Dvě konstelace, dvakrát potlačený, nebo spíš opomíjený, nepřijímaný, ze strachu odmítaný mužský princip, nebo přebujelý ženský princip.

Dalším zobecnitelným jevem je svědění vlasů a vlasové pokožky – projev stresu ze ztráty svobody.

Více už se dočteš na webu andělské pošty:

Příběh první:
DIVOKÁ HŘÍVA

http://andelskaposta.cz/vlasy-co-se-skryva-za-jejich-vypadavanim-a-ridnutim-pribeh-1/

Příběh druhý:
BUJNÝ PLNOVOUS, LYSÁ HLAVA

http://andelskaposta.cz/vlasy-co-se-skryva-za-jejich-vypadavanim-a-ridnutim-pribeh-2/

Kéž tě má práce obohatí, přinese ti radost a užitek.

A chceš li, můžeme si tu radost, užitek i obohacení vyměnit. Budu ráda 🙂

https://www.baru-aru.cz/produkt/radost-za-radost-aneb-libovolna-odmena-za-mou-vseobecnou-praci-ze-ktere-i-ty-cerpas-svuj-uzitek/

S láskou a úctou sepsala, malovala a tobě poznání skrze své srdce nabízí

Baru-Aru *Amarelis
geomantka z Beskyd – pod Pravčickou zrozená