Baru-Aru

NOVÁ DOBA

S chutí do toho, půl je hotovo

Přátelé, co nás nezabije, to nás posílí.

Takže jsem z donucení vládními opatřeními, která ale v zásadě jen podpořila moji přirozenou odtažitost, definitivně odstavila režim osobních setkávání. Pouštím prostory, kde jsme se potkávali, abych to celé nějak finančně ustála a k osobním setkáním, konzultacím, seminářům, konstelacím atd. už vás tím pádem nebudu mít kam brát. Nezlobte se.

Jedu v režimu “online”.

Takže se teď obrovsky těším ze spolupráce skrze obrazy, kameny, náramky a diagnostiku patogenních zón … s nadějí, že už jste mě dostatečně poznali na to, abyste věděli, že tahle moje práce funguje i na dálku, a to ve stejné, ne-li lepší kvalitě, když tam není to osobní zabarvení 🙂 🙂 🙂

Snad pro vás budou energetické zářiče na míru, stejně jako online konzultace, dostatečným lákadlem k tomu, abyste mi zachovali svou přízeň. Protože možnost pro vás tvořit mi dává motiv to podnikání nejen nezabalit a udržet, ale taky rozvíjet. Podnikám od února 2016 a určitě chci mít tu dráhu letu úspěšnou – a dlouhodobou.

Dokud je proč a kudy letět, letím.

V současné nabídce mých služeb tedy najdete:

Konzultace s obrazy

Diagnostické konzultace o podvědomých blokádách v tématech, na která tě upozorňují moje obrazy, když tě přitahují anebo naopak odpuzují.

Diagnostika příčin

Diagnostická kresba podvědomých příčin v oblasti tvého zdraví, tvých vztahů či úspěchu.

Zhotovení energetických zářičů na míru

Energetické obrazy, kameny, náramky

Diagnostika patogenních zón

Diagnostika patogenních zón a jejich vlivu na tvé zdraví, vztahy či úspěch – v místě, kde žiješ, působíš a tvoříš.

Podrobnosti vyčtete zde:

… mrkněte a ideálně též objednejte. Budu moc ráda 🙂

NEPORAZITELNÍ

Stručná rekapitulace a blízký výhled

JARO 2020

Jarní vlna korony mě zastavila v největším rozkvětu mé spolupráce s vámi a pro vás. V době, kdy jsme měli rozplánované kurzy, bohatý program tématických konstelací, potkávali jsme se v režimu osobním, jak to mám ráda. První vlna mě donutila přeorientovat se z práce v osobním kontaktu na práci dálkovou. V případě lektorky konstelací, na kterých byl z velké části postaven můj jarní pracovní harmonogram, celkem prekérní věc. Trvalo mi dlouho se v tom zorientovat. V tom období jsme v rodině prožili čtyři ztráty, což je z devítičlenného uskupení vcelku dost. Osobní ztráty jsem kompenzovala prací. Rozvinula jsem výrobní postupy a vybavila si dílničku na vinutí silových náramků pro vás.

LÉTO 2020

Léto je zpravidla obdobím, kdy jsme všichni venku a tedy i svou pozorností orientovaní víc ven než dovnitř. Moji práci v tom období zcela přirozeně nevyhledáváte a já jsem na sezónní výkyvy tohoto typu připravena. Je to období, které věnuji přípravám svého podnikání na podzim. V případě letošního roku jsem tedy investovala nemalou pozornost časovou i finanční do formování struktury i prezentace svých služeb v novém pojetí, vytvořila nový webík s obrovskou databází obrazů pro nový způsob práce, nechala jsem si zhotovit reklamu na auto, prošla tříměsíčním byznys koučinkem, abych lépe pronikla k podstatě sebe sama na poli podnikatelském a uměla se v novém trendu doby přiblížit i vám. Podstoupila jsem klíčové životní změny.

PODZIM 2020

Podzim je na poli mého podnikání obdobím zcela klíčovým. Podzim dává základ celému následnému období zima – jaro – léto. Je to období, kdy komunikujeme následné kurzy atd. Období, na které se většinou dost těším. Letošní podzim je úplně jiný. Poprvé ho trávím bez kontaktu s vámi a zatím stále ještě s optimismem hledám cesty rozvoje své práce pro Vás, zefektivnění pro mě. Rozhodla jsem se pustit prostory, kde jsme se potkávali, a přestěhovat se do menšího, abych to celé ustála i ekonomicky, nejen morálně. Veškerou další práci tedy orientuji už jen do roviny “dálková”. Zatím mě to docela i baví. Plním obrazovou databázi ke konzultacím, dokončuji velikou zakázku pro rodinný hotel, buduji pevný základ pro svůj další podnikatelský růst a zatím stále ještě věřím tomu, že to nějak ustojím.

ZIMA 2020

Zima bude asi hodně vtipná. Pracovně i finančně.

Vypadá to, že čím jsem mohla, tím jsem vás v předchozích letech tak nějak provedla, takže letošní zimní kurzy v osobní účasti určitě už nebudou. Soukromě možná Vize 2021 … kdo budete chtít, ozvěte se.

Jinak teda jedeme online a já se těším na setkání v lepších – bližších – časech.

Díky za vaši stálou přízeň

S láskou a úctou BaRu-Aru